вверх

Сьогодні: 19-березня-2024 13:50

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Куратор теми: Taraskin



Створити нову тему Відповісти  [ 81 повідомлень ]  На сторінку   1, 2, 3, 4  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 14-лютого-2008 16:07 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 43
Повідомлення: 279
Звідки: Івано-Франківськ
Усім привіт!
От і я поповнив ряди власників китайського чуда під назвою GEELY MK. Сталось це 11/02/2008. Нарешті наважився завести свій бортовий журнал - мож кому буде цікаво. Заднім числом спробую відтворити хронологію цих знаменних подій:

Серія 1 "Оформлення":
- в пятницю 08.02 машинки приїхали на площадку - ходив дивитись, домовився з менеджером про реєстрацію в МРЕО на наступний день, в суботу, бо в неділю/понеділок МРЕО не працює(не хотів затягувати);
- в суботу зранку під мокрим і холодним снігом розпочали процес реєстрації авто - з хлопцями з стоянки виїхали в МРЕО, я запасся терпінням і мат.цінностями(купюрами) і ..понеслось - експерт, оплата,черга,розмови,папірці,штампи... - все зайняло хвилин 40;
- далі мене залишили в МРЕО оформлятись, машини після експерта погнали на стоянку; подібна процедура - каса-оплата, довідки,документи,заява - все зібрав-здав, без сторонньої допомоги, - і я через годину вже був з тех.паспортом і номерами.

Витрати на оформлення в МРЕО склали:
- послуги експерта: 175 грн;
- реєстрація авто: 375 грн;
- відрахування в ПФ (3% вартості, без ПДВ): 1575 грн;
- річний податок з власників ТЗ: 80грн;
- комісійні банкам за платежі (всього): 75 грн.

Підсумок: 2280 грн. Без "прискорення", блатів і дод. витрат... :)

_________________
GEELY MK COMFORT 1.6 "Чорна Перлина"
Івано-Франківськ 11.02.2008
БЖ: http://www.geely-club.com.ua/forum/viewtopic.php?t=933


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 14-лютого-2008 21:07 
Учень
Аватар користувача

Повідомлення: 26
Звідки: Харьков
Поздравляю, завидую белой завистью. Жду свою МК белый комфорт 40 дней и ночей :cry:


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 15-лютого-2008 09:37 
Адмін
Аватар користувача

Вік: 47
Повідомлення: 9515
Звідки: Черкаси
Taraskin написав:
Без "прискорення", блатів і дод. витрат...
Вот! Наш человек! Я тоже так делал... пряздрявляю - удачи на дорогах! 8)

_________________
Вільно розмовляю англійською. Неправильно, але дуже вільно.
БЖ Toyota Rav4 з 24.07.2022
EC7-RV Comfort МТ з 20.04.2013 по 16.08.2022
БЖ Рудої Гелі СК з 07.04.2007 по 14.05.2013


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 15-лютого-2008 13:15 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 43
Повідомлення: 279
Звідки: Івано-Франківськ
Navaha написав:
Поздравляю, завидую белой завистью. Жду свою МК белый комфорт 40 дней и ночей

Дякую! Не переживай так - скоро і твоя прийде ;).

Boloto написав:
[quote="Taraskin"]Без "прискорення", блатів і дод. витрат...
Вот! Наш человек! Я тоже так делал... пряздрявляю - удачи на дорогах! 8)[/quote]
Ваш я, Ваш! :). Дякую за привітання всім! Постараюсь не підвести ;).
...Ніяк не доходять руки до продовження БЖ. А писати ще є про що.

Далі Буде...

_________________
GEELY MK COMFORT 1.6 "Чорна Перлина"
Івано-Франківськ 11.02.2008
БЖ: http://www.geely-club.com.ua/forum/viewtopic.php?t=933


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 15-лютого-2008 13:39 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 43
Повідомлення: 279
Звідки: Івано-Франківськ
....Ітак - продовження історії....

Серія 2 "Викуп" :o

- в понеділок 11.02, після бурних вихідних, пішов забирати машинку. Перед тим ще оформив кредит, КАСКО, цивілку... і... став чекати, коли банк перекине гроші на АІС. Після обіду, через 2 години "таможня дала добро" - можна було забирати машину.
Прийшов на стоянку, ще раз перевірив усе візуально, перепитав про предпродажку - сказали, що зробили раніше(без мого відома і нагляду), мол: "забирай свою машину".
На немитій(після автовоза), без предпродажки, незаправленій (стрілка внизу навіть не рухалась) машині виїхав з стоянки...

"Викупні" витрати склали:
- разова комісія банку(0.99%): 250 грн;
- КАСКО (ОРАНТА, спец.умови ;)): 2200 грн; (франшиза - 2%, угон -7%)
- автоцивілка: 200 грн; (на всіх, хто за рулем)
Підсумок: 2650 грн., правда - на цей раз зі знижками :)

(найцікавіше попереду)

...Далі Буде...

_________________
GEELY MK COMFORT 1.6 "Чорна Перлина"
Івано-Франківськ 11.02.2008
БЖ: http://www.geely-club.com.ua/forum/viewtopic.php?t=933


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 15-лютого-2008 14:20 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 43
Повідомлення: 279
Звідки: Івано-Франківськ
Серія 3 "Перші проблеми"

Як було написано вище - виїхав з стоянки на немитій і незаправленій машині - першим ділом поїхав на заправку. В їзді, на ходу звикався з управлінням... відчув, що гальма "ловлять" відразу, під верхом. Тривожні думки заспокоювали слова персоналу АІС - "предпродажка зроблена, все в нормі".
Не вірте нікому, особливо АІС на слово!!!. Потрібно перевіряти все, і документально оформляти!
Після заправки (проїхали порядка 1-1,5км від стоянки АІС) заклинило гальма :twisted: :x . Машина просто перестала їхати :shock:. Пустив накатом: 2-3 м, далі - повна зупинка. Як кажуть: "ні туди, ні сюди". На щастя - дотягнули якось до гаражу (я з батьком був) - недалеко було вже. При цьому - відразу передзвонив менеджеру, сказав про проблему, і, можливу свою реакцію... - запропонували приїхати на СТО для усунення проблеми - в мене не було можливості і часу, домовились на наст. день.
Настрій був відповідний... :twisted: :evil: :x :shock: :cry: - осад лишився....

...Далі Буде...

_________________
GEELY MK COMFORT 1.6 "Чорна Перлина"
Івано-Франківськ 11.02.2008
БЖ: http://www.geely-club.com.ua/forum/viewtopic.php?t=933


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 17-лютого-2008 07:40 
Трохи за кермом

Вік: 39
Повідомлення: 107
Звідки: Алчевск
вот и я боюсь брать джили,потомучто сервис никакой и ехать 50 км в другой город.Буду думать о чери(СТО в своём городе)


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 17-лютого-2008 11:01 

Повідомлення: 7
Звідки: Киев
Після заправки (проїхали порядка 1-1,5км від стоянки АІС) заклинило гальма . Машина просто перестала їхати . Пустив накатом: 2-3 м, далі - повна зупинка Была аналологичная ситуация, :lol: После того как на АИСе сделали тормоза проблем больше небыло,Пробег- 2600км,Советую, кода забираете машину далеко не ехать от Аиса,Можно по кругу пару километров :lol: :o

_________________
GEELY MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 17-лютого-2008 21:41 
Кращий
Аватар користувача

Повідомлення: 2323
Звідки: Харьков
Поздравляю с преобретением. Тормаза клинят на многих МК с завода.
Ешо сразу патрубки проверять системы охлаждения надо! ТЕКУТ!!!

_________________
Зображення
Самый читаемый GEELY БЖ в европе


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 17-лютого-2008 22:07 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 43
Повідомлення: 279
Звідки: Івано-Франківськ
ZYOMA написав:
Поздравляю с преобретением. Тормаза клинят на многих МК с завода.
Ешо сразу патрубки проверять системы охлаждения надо! ТЕКУТ!!!

Дякую! Про тормоза я теж вкурсі був - перечитав в.т.ч і твої повідомлення на форумі... Нагадався і майстрам про це діло. Мене завірили (в усній формі) що все гаразд. Виявилось, що просто ...обманули, мяко кажучи. Причому, в одній з розмов, проскакували в їх словах нарікання - "а що ж ти хотів - це ж китай", "..за такі гроші.." - стандартні відмазки. Але ж мені, як клієнту, це все до лампочки - буду вимагати відповідного відношення до себе і свого авто - придбаного у них товару! Якщо товар дійсно такий поганий - тре було їм ще на стоянці мене відговорити, а то виходить - поки в них на стоянці - то супер, одні дифірамби... а як прийдеться, то...
Менше з тим - продовжу свою історію.... читати нижче по тексту:

_________________
GEELY MK COMFORT 1.6 "Чорна Перлина"
Івано-Франківськ 11.02.2008
БЖ: http://www.geely-club.com.ua/forum/viewtopic.php?t=933


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 17-лютого-2008 22:28 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 43
Повідомлення: 279
Звідки: Івано-Франківськ
Отже - продовжу нашу з МК історію...

Частина 4. Знайомство з СТО.
Наступного дня, після отримання авто і перших проблем з гальмами (див. вище) відразу ж поїхав на СТО для регулювання штоку - досить розповсюджена проблема в МК поки що... Зранку колодки охололи, диски теж - машина їхала нормально. Від гаражу, неспішно попрямував на станцію АІСу - про свої враження від побаченого описав тут.
Неохотно, чи розважливо старший механік все-таки попросив майстра глянути до моєї машини. Прийшлось зачекати хвилин 15-20 - люди були зайняті... :roll: Процедура регулювання тривала від сили 10-15 хвилин, і проводилась в розміреному темпі 8). Було видно - майстер вкурсі що, де і скільки крутити. Походу проговорили ще деякі деталі і нюанси, був зроблений поверхневий огляд, підкапотний простір - запевнили, що все гаразд. Прийшлось повірити, хоча з досвіду вже знаю, що не варто довіряти на всі 100%.
Порекомендували також проїхатись по території - попробувати гальма, управління - чи не вилізе ше щось, ну і походу усунути все. Проїхався, погальмував - вроді все ОК. Єдине, що зауважив - педаль гальм стала "спрацьовувати" пізніше - збільшився вільний хід, порівняно з тим, що було. Прикинув, що краще, аніж затиснені диски... виїхав з СТО...

...Далі буде...

_________________
GEELY MK COMFORT 1.6 "Чорна Перлина"
Івано-Франківськ 11.02.2008
БЖ: http://www.geely-club.com.ua/forum/viewtopic.php?t=933


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 17-лютого-2008 23:03 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 43
Повідомлення: 279
Звідки: Івано-Франківськ
Продовження. 5. Радість руху...
:D
З відрегульованими гальмами, покинувши СТО, поїхав виправляти ще 1 недолік передпродажки АІСу - шукати мийку... - накатав кругами містом кілометрів 10 ...Помитою моя Джульєтта виглядає просто супер - :wink: - не порівняти з тією, на якій я покидав стоянку АІС. В той же день наїздив приблизно 25-30 км. Коли отримуєш задоволення від їзди - не помічаєш проїханих кілометрів і витраченого палива... :P. Був взятий перший рубіж - на заміській трасі шв. руху перевищила 100 км/год. :lol: - машина пливе, як корабель. Головне - слідкувати за дорогою, і вчасно перемикати передачі.

Оновив фото на сайті - тепер на них майже чиста машинка, кілька днів після миття. ;)

_________________
GEELY MK COMFORT 1.6 "Чорна Перлина"
Івано-Франківськ 11.02.2008
БЖ: http://www.geely-club.com.ua/forum/viewtopic.php?t=933


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 17-лютого-2008 23:33 
Красуня Форуму Красуня Форуму
Аватар користувача

Вік: 47
Повідомлення: 83
Звідки: Луцк
Поздравляю с приобретением!!!! :D

_________________
[url=http://lines.geely-club.com.ua/][img]http://lines.geely-club.com.ua/geely/580.gif[/img][/url]


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 20-лютого-2008 15:32 
Письменник
Аватар користувача

Вік: 42
Повідомлення: 947
Звідки: Киев, канев
Глянул фотки. Супер!!! И у меня такая красавица!!! Да ни как руки не доходят фоты выложить!

_________________
Борт журнал
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 26-лютого-2008 21:01 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 43
Повідомлення: 279
Звідки: Івано-Франківськ
Продовження. 6. Обкатка
...Після затяжної паузи вирішив освіжити свій БЖ. За цей час встиг накатати майже 500 км, особливо нікуди не виїжджаючи :). Протягом обкатки 1 раз була незрозуміла проблема з запуском - 2-3 рази не заводилась, з хлопками під капотом (інжектор?бензин?недопередоз?) - непонятно, потім - викл/вкл - і все запрацювало... Заїжджав кілька разів на СТО - тест БК нічого підозрілого не виявив. Ще раз мені подивились на стойки - висновок: прикручені, мабуть стук закладений в їх кострукції... Зауважив краще відношення до себе з боку працівників СТО - не знаю чим викликано і чи надовго...
Під час обкатки нового авто - принципових проблем не виявив. Запуск - з півоберта, в будь-яку погоду. Все причандалля працює справно (принаймні, на мій погляд).
Єдині недоліки поки що: стук підвіски на нерівностях і погане закриття передніх дверей (списують на особливість конструкції) - будем боротись з АІСом... В усьому іншому - машина поводить себе добре. Привик вже практично до управління + педалі гальм (приспущена) - наїжджаю кілометри :).
Поки що темп їзди спокійний, плавно, без різких рухів, машина "витягує" себе і 4-5 пасажирів практично в будь-яких ситуаціях. Стараюсь за 3000 об/хв не заходити, діапазон: 1800-2800, без навантажень:
1 - 0...20 км/год (1500-2200об/хв)
2 - 20...40 км/год (1800-2500об/хв)
3 - 40...60 км/год (2200-3000об/хв)
4 - 60...80 км/год (2500-3200об/хв)
5 - 80...... км/год (2500-3200об/хв) От так от ;).

Далі буде.......

_________________
GEELY MK COMFORT 1.6 "Чорна Перлина"
Івано-Франківськ 11.02.2008
БЖ: http://www.geely-club.com.ua/forum/viewtopic.php?t=933


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 26-лютого-2008 21:57 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 43
Повідомлення: 279
Звідки: Івано-Франківськ
7. Upgrade
В проміжках між поїздками вирішив придбати перші необхідні для нового авто речі:
- килимки під ноги - чистота - понад усе :);
- чохли на сидіння (див. вище ;)).
- всякі потрібні дрібнички.

Перший "заїзд" на автобазар приніс:
1. Аптечка - 35 грн
2. Вогнегасник - 45 грн (порошковий)
3. Комплект килимків (сірого кольору, в колір салону) - 130 грн

Наступними стали:
Шампунь і мочалка - причини - див. вище по тексту :lol:.
Все разом обійшлось в 10 грн. :)

Фінальним придбанням став комплект чохлів, а то вже захарило їздити в целофані :o - знов таки заглянув на базар - особливого вибору не було - TUNING, Noname,"майки", і ще якась "фірмА" :) - взяв фірмУ - забув як називаються, - в комплекті скобки всякі, насадки, сумка на замочку - вилилось в мінус 250 грн - але, вважаю - вони того варті ;). Колір - "практичний" - ззаду/знизу - чорний, зверху/спереду - темно-синьо/сіро/срібно/переливаючийся :) - трохи не вяжеться з світлими задом і стелею... По-можливості - викладу фотки, коли будуть...

Ага - ще був манометр KingKong :lol: - 18 грн. - поміряв зразу тиск в шинах = 2,0 атм. Покищо не підкачував (по паспорту має бути - 2,3 перед і 2,1 - зад).

Проблеми - ті самі: передні двері і стук ззаду. В усьому іншому - машина поводить себе добре. Поки що все.

Далі буде.......

_________________
GEELY MK COMFORT 1.6 "Чорна Перлина"
Івано-Франківськ 11.02.2008
БЖ: http://www.geely-club.com.ua/forum/viewtopic.php?t=933


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 26-лютого-2008 22:53 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 47
Повідомлення: 654
Звідки: Запорожье
2,3 перед і 2,1 - зад).




по паспорту 2.2-перед, 2.0-зад, а то будеш ездить как на трамвае :lol:

_________________
Зображення
УЧЕНИЕ-СВЕТ, А НЕ УЧЕНИЕ- ЧУТЬ СВЕТ И НА РАБОТУ!


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 26-лютого-2008 23:22 
Шановний знавець

Вік: 42
Повідомлення: 1639
Звідки: Киев
joonni а откуда знаете про МК? у Вас же СК кажется?

_________________
Subaru Forester SJ 1A perl white
Chery Elara base magic black


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 27-лютого-2008 00:41 
Кращий
Аватар користувача

Повідомлення: 2323
Звідки: Харьков
Та да.... На МК как раз по паспорту 2.3 и 2.1!!!!
Хотя в КМ не официально советуют 2ку делать.

_________________
Зображення
Самый читаемый GEELY БЖ в европе


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 27-лютого-2008 07:24 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 47
Повідомлення: 654
Звідки: Запорожье
извините не доглядел про МК :oops:

_________________
Зображення
УЧЕНИЕ-СВЕТ, А НЕ УЧЕНИЕ- ЧУТЬ СВЕТ И НА РАБОТУ!


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 12-березня-2008 19:00 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 64
Повідомлення: 320
Звідки: Харьков
А как по расходу?

_________________
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 22-березня-2008 09:54 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 43
Повідомлення: 279
Звідки: Івано-Франківськ
EvgenS написав:
А как по расходу?


З витратою пального - неясно покищо. До "сухого" баку не доводив... і не хочеться, щоб не зробити гірше, а так, "на око" виходить десь 9-10л на 100 км. Правда, думаю, на тому що в баку залишається ресурс ще є на кількадесят км. словом - точно визначити поки що не вдалось. Але витрата виглядає далеко не такою, як заявлена в тех. характеристиках

_________________
GEELY MK COMFORT 1.6 "Чорна Перлина"
Івано-Франківськ 11.02.2008
БЖ: http://www.geely-club.com.ua/forum/viewtopic.php?t=933


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 20-квітня-2008 15:15 
Кращий
Аватар користувача

Повідомлення: 2323
Звідки: Харьков
Я заливаю "до отстрела".Одометр на ноль. Потом опять заправляюсь "до отстрела". количество залитого бензина / покозания одометра * 100 = расход)) У меня 11. Ато стремно так без лампочки "минимум" кататься)

_________________
Зображення
Самый читаемый GEELY БЖ в европе


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 07-травня-2008 20:11 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 43
Повідомлення: 279
Звідки: Івано-Франківськ
Скоро 3 місяці з дати покупки... Видалась можливість заглянути на форум. Подумав оновити свій БЖ, а то павутиною скоро обсяде та і поділитись є чим.

8. Обкатка. Продовження
Десь в середині квітня була перша тисяча кілометрів. Джульєтта стала вести себе краще, і я вже звикся з новим авто - прилади і механізми шукаються "наощупь" :) - їздити приємно, правда основні мінуси - наші дороги і ціни на пальне...
Донедавна ще дошкуляв стук задньої підвіски (при різних режимах і манері їзди). Так от - спішу порадувати всіх доброю звісткою - СТУК ЗЗАДУ ВИКОРІНЮЄТЬСЯ ГАРАНТІЙНОЮ ЗАМІНОЮ АМОРТИЗАТОРІВ НА СТО АІС. Сьогодні, 07/05/08, після заміни амортерів стук зник. Відчуття - як в нормальній іномарці :). ВСІМ РЕКОМЕНДУЮ звертатись в АІС для заміни - їм почали постачати партії нових амортизаторів, без дефекту. Майстер відмітив, що в нових амортизаторах появилась втулка у верхній частині (штоку?) - в старих вона відсутня. Є підозри, що саме це могло бути причиною стукотіння...
Одним словом - поїздимо-побачимо, як воно буде. Поки що задоволений. Тай обійшлись зі мною більш-менш нормально, краще ніж перші рази.
На одометрі вже 1500 км - їзда внормовується, режими оптимізуються, не за горами ТО-0... Пробував визначити розхід пального - заправив повний бак (45л) - влізло 35л (в баку було 10л) - прикинув пройдений кілометраж і к-сть заправок, методом нехитрих розрахунків вийшло 8,25л /100 км - змішаний режим (60% - траса 40% - місто). Заміри велись на межі першої 1000 км. Надіюсь далі буде ще краще (в сторону зменшення витрати).
З дод. устаткування нічого не робив - не вистачає ресурсів :o . Помаленьку готуюсь до ТО-0. Рекомендують крім всього замінювати свічки - мабуть так і зроблю...
З неприємностей - машина наразі до рівня дверних ручок вся в смолі (наші дороги), плюс появилась маленька вмятина від камінчика внизу дверки (наші дороги) - покищо рятує чорний колір - на так помітно... :oops: Сам хотів спочатку червоний/срібний... а прийшлось взяти чорний :lol: - не жалкую! :P Єдиний нюанс - чорна машинка - страшна чистюля :o - але не страшно - покищо прикупив велику губку і шмату для збору води (absorber) - витираю насухо - ніяких плям і розводів - машина тільки виблискує... 8)
Викладу свіжі фото (інтер'єр+екстер'єр). Далі буде...

_________________
GEELY MK COMFORT 1.6 "Чорна Перлина"
Івано-Франківськ 11.02.2008
БЖ: http://www.geely-club.com.ua/forum/viewtopic.php?t=933


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 07-травня-2008 20:41 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 43
Повідомлення: 279
Звідки: Івано-Франківськ
Обіцяні фото:


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

_________________
GEELY MK COMFORT 1.6 "Чорна Перлина"
Івано-Франківськ 11.02.2008
БЖ: http://www.geely-club.com.ua/forum/viewtopic.php?t=933


Догори
 Профіль   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 81 повідомлень ]  На сторінку   1, 2, 3, 4  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія