вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 14:35

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Куратор теми: Sll



Створити нову тему Відповісти  [ 161 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 15-квітня-2014 10:13 
Водій-випробувач

Вік: 39
Повідомлення: 339
Звідки: Львів
С днюхой! Удачи, счастья, здоровья!


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 16-квітня-2014 00:46 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 52
Повідомлення: 7381
Звідки: Кривой Рог
Славко, с Днюхой тебя! Здоровья крепкого, финансового благополучия и мирного неба над головой. :Brat: :az:

Поздравляю. :az:

_________________
БЖ Geely СК Impress 2013
БЖ Chery Tiggo 7 Luxury 2019


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 26-квітня-2014 17:55 
Шановний знавець
Аватар користувача

Вік: 44
Повідомлення: 1675
Звідки: Ужгород
Всем привет! :hi:
Короч, нуна Ваша помощь. :bc:
Уже давно достали разного рода стуки и дребежание в рулевой колонке, а также появившийся внезапно увеличенный люфт рулевого колеса (больше обычного), иногда как бы приходится ловить колеса на ходу и переодически кидает рулём врпаво-влево (знаю о возможности шишек на колёсах, но кидание руля переодическое). Сегодня собрался со временем и желанием и отправился к мастеру искать причину проблем. После недолгово остмотра - диагноз следующий:
- нужно менять рулевой вал с двумя крестовинами ибо они разбиты и создают этот противный звук и люфт руля.
Но осмотрев дома сам пришёл к такому выводу - взяв за руль и пошатав его вправо-лево, вверх-низ - получается как бы небольшой шат на самом креплении руля к кардану на который он крутится (руль).
Друзья знающие в ремонте авто бальше меня ( :oops: ) подскажите что нужно сделать даной ситуации, буду благодарен за умные и полезные советы. Всем заранее пасибо. :hi:


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 26-квітня-2014 18:10 
Дід
Аватар користувача

Вік: 60
Повідомлення: 13879
Звідки: Киев
Для начала, можно посмотреть не на замену вала с крестовинами, а на замену просто крестовин, попутно проверить, а вернее начать с проверки затяжки муфт карданчиков на валах.
Крестовинки часто упоминаются от ТАЗов (вроде и у нас на форуме тоже, вроде даже с 2105, там же упоминаются мячики-прыгуны, как устранители-демпферы люфтов карданчиков, вроде в БЖ Паши, МК).
По СК не упоминалось, а в МК еще фигурирует пластиковая втулка вала руля, насколько понимаю, она как раз в трубе рулевого вала тулится

viewtopic.php?p=471751#p471751 свежее о крестовинах
http://www.geely-club.com.ua/forum/view ... 08#p416708 - это втулка в МК, у нас не знаю есть или нет чего подобного

Карочь http://forum.geely-club.com.ua/search.p ... 1%81%D0%BA

_________________
Люди! Берегите друг друга, ведь мы у нас одни!
БЖ CK-1_1,5_Comf Утомленное Солнце FAQ форума Правила форума


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 07-травня-2014 12:26 
Шановний знавець
Аватар користувача

Вік: 44
Повідомлення: 1675
Звідки: Ужгород
Как всегда советы профи сайта, а в даному случае Serj :hi: - бесценны.
Навестив СТО шиномонтажа, установил настоящий диагноз - переднее правое колесо в хлам, набито ужасную шишку как флюс у человека которого болит зуб! :twisted: Наши УЖАСНЫЕ дороги :twisted: .
Руль стал на место, всё хорошо, сча ищу два колеса на перед, но все-таки проверю рулевую колонку, раз уже взялся за нее, но постоянно нету времени, постоянно нужна машина под руками.
Ещё раз Serj спасибо за советы. :hi:

Добавлено спустя 8 часов 46 минут 46 секунд:
Продублирую из бортовика, т.к. вник в проблему поглубже и недопру чеделать: выключились стопы все сразу вместе с центральным, так что это не лампочки, поменял на всякий пожарный предохранитель - тоже не он.

Точно такая же проблема выявилась у меня сегодня. Догоняет мужик на бусе и говорит: у тя стопы не светят". Я в шоке - всё обязано работать на ура, тем более электроника.

ЗЫ. У топикстартера (Sfairat) проблема решилась без особых напрягов. можно почитать viewtopic.php?p=74122#p74122 .

Прочитав сообщение - точно так.

WD-шка все порешала, таки кнопка была)

Проделав эту тяжёлую процедуру :lol: - всё заработало :D ! Респект и уважуха нашему форуму! :hi: Ребятам по плюсику в рэпу! :ay:


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 14-червня-2014 13:46 
Шановний знавець
Аватар користувача

Вік: 44
Повідомлення: 1675
Звідки: Ужгород
Последнюю неделю Джулля стала все хуже и хуже заводится по утрам... Потихому перечитывал форум, размышлял что нуно будет исправлять. Сегодня утром включив зажигание не услышал привычное жужжание бензинового насоса. Сначала не придал этому значения, но потом мои опасения подтвердились - БН не работал. Обзвонив своих мастеров и распросив их о проблеме (пора жаркая, все загородом) решил искать проблему сам - вечером нуно ехеть к родителям забирать дочь (150 км туда и 150 км назад). Почитав форум viewtopic.php?f=221&t=1516, перешол на viewtopic.php?f=221&t=1516&start=75 и плюсанул в репу зёме reputation.php?mode=reviews&p=336570 :hi: и переставив реле с печки на место реле бензнасоса - и о чудо, нашел проблему моих скитаний! БН заработал :D
Так что сегодня мастера не заработали на мне ничего :P . Реле подошло с Таза за 19 грн. с предохранителем, фоткать не стал. Спасибо за унимание. :hi:


Рейтинг повідомлення: +2 (відгуків: 2)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 22-червня-2014 21:01 
Шановний знавець
Аватар користувача

Вік: 44
Повідомлення: 1675
Звідки: Ужгород
Всем привет.
Продолжаю попытки ремонтировать Джуллю без помощи мастеров. Наконец то дошли руки до неработающего водительского стеклоподемника. В суботу три раза снимал его и моторчик - все нормуль, все работает, только поставил на место - чуть едет (но туго) и потом клинит. Потертостей нигде на заметил, вроде все ок. В дверке нашел такую резиновую деталь (укажу на фото).
1 - вышеуказаная деталь
2 - место где она должна быть или нет?
Прошу вашей помощи, так как тему viewtopic.php?f=221&t=1257 изучил, но проблему с подклиниванием стекла не нашол, попробую копирнуть вопрос в тему стеклоподемников. Кто встречался с такой проблемой отзовитесь.


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 22-червня-2014 22:27 
Учень
Аватар користувача

Вік: 41
Повідомлення: 29
Звідки: Кривой Рог
Когда мне тонировали джильку снимали стекла, то я заметил данную деталь сбоку на стеклах. Для чего она там я не интерисовался, но думаю это какой то ограничитель хода стекла или направляющая деталька. Но это лишь мои догадки особо не вникал. Как то так....


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 23-червня-2014 13:10 
Шановний знавець
Аватар користувача

Вік: 44
Повідомлення: 1675
Звідки: Ужгород
Когда мне тонировали джильку снимали стекла, то я заметил данную деталь сбоку на стеклах. Для чего она там я не интерисовался, но думаю это какой то ограничитель хода стекла или направляющая деталька. Но это лишь мои догадки особо не вникал. Как то так....

А где именно она находилась?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 23-червня-2014 13:15 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 52
Повідомлення: 7381
Звідки: Кривой Рог
Sll
Эта деталька находится на передних стеклах по большей вертикальной стороне. Служит как направляющая и ограничитель опускания в низ.

_________________
БЖ Geely СК Impress 2013
БЖ Chery Tiggo 7 Luxury 2019


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 23-червня-2014 13:20 
Шановний знавець
Аватар користувача

Вік: 44
Повідомлення: 1675
Звідки: Ужгород
Sll
Эта деталька находится на передних стеклах по большей вертикальной стороне. Служит как направляющая и ограничитель опускания в низ.

Виталик привет. А можно хотя бы схематически набросить рукой, а то я не вьежжаю :dash: :oops:


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 23-червня-2014 13:54 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 52
Повідомлення: 7381
Звідки: Кривой Рог
Где то так, и по верхнему краю примерно уровень.
Текст:
Приєднання файлів:
Стекло.jpg


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

_________________
БЖ Geely СК Impress 2013
БЖ Chery Tiggo 7 Luxury 2019


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 23-червня-2014 18:22 
Шановний знавець
Аватар користувача

Вік: 44
Повідомлення: 1675
Звідки: Ужгород
Где то так, и по верхнему краю примерно уровень.
Текст:
Приєднання файлів:
Стекло.jpg

А как тогда стекло поднимается наверх? Може ниже, оно же должно цеплятся за дверку?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 23-червня-2014 18:29 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 52
Повідомлення: 7381
Звідки: Кривой Рог
Sll
Эта хрень, по крайней мере у меня находится внутри резинового уплотнителя двери.
Вставляться вместе со стеклом с заметным усилием, и должна быть приклеена к стеклу.

Добавлено спустя 2 часа 10 минут 39 секунд:
Sll, Если позволишь в продолжение об этой хрени. Без нее переднее стекло будет перекашиваться, и передняя часть сильнее опускаться в низ. возможно у тебя из-за этого и клинить стекло подъемник.
Порылся, но фоток не нашел.

_________________
БЖ Geely СК Impress 2013
БЖ Chery Tiggo 7 Luxury 2019


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 23-червня-2014 22:27 
Шановний знавець
Аватар користувача

Вік: 44
Повідомлення: 1675
Звідки: Ужгород
Sll, Если позволишь в продолжение об этой хрени. Без нее переднее стекло будет перекашиваться, и передняя часть сильнее опускаться в низ. возможно у тебя из-за этого и клинить стекло подъемник.
Порылся, но фоток не нашел.

Я как раз сегодня потерял эту [censored]! :twisted:
Кто может подогнать, помочь - куплю ими приму в дар...


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 30-червня-2014 20:00 
Шановний знавець
Аватар користувача

Вік: 44
Повідомлення: 1675
Звідки: Ужгород
Наконец то дошли руки до неработающего водительского стеклоподемника.

Надеюсь, эпопея с ремонтом стеклоподёмника на этот раз закончена! :D
Не буду описывать все пункты проверки - скажу сразу:
1. стеклоподёмник был раскурочен весь и полностью;
2. детали отлично смазаны;
3. всё собрано - но эфекта ноль.
Моторчик то работал, то нет. после стука то корпусу моторчика - начинал работать. Так как работа проводилась почти в полевых условиях (в селе в родителей), то было принято решение снять моторчик с задней двери и поменян местами.
Все работает уже второй день! :D :ay: :az:


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 18-липня-2014 20:13 
Шановний знавець
Аватар користувача

Вік: 44
Повідомлення: 1675
Звідки: Ужгород
Добрий вечір всім :hi: .
Вирішив трохи обновити бортовий. Зробив декілька фото пробігу авто. Писати ніпрощо не хочеться - не має настрою...


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Рейтинг повідомлення: +2 (відгуків: 2)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 01-вересня-2014 20:51 
Шановний знавець
Аватар користувача

Вік: 44
Повідомлення: 1675
Звідки: Ужгород
Добрий вечір :hi: . Вирішив трохи обновити бортовий. Зараз катастрофічно не маю часу, але є необхідність перевірити ходову. Продав рідну запаску, прикупив на форумі докатку - поки не випробував, на було потрібно :cat: . Також недавно впіймав гарні циферки на фото.
Якість фото не найкраща, але думаю читаєма.
Хотів продати Джуллю, але зараз навіть дуже передував - бачачи ціну на бензин, радію, що маю газ. Нещодавно відсвяткував 3 роки з Джуллею, сам забув - згадав читаючи бортовий ysk, в нас однакові терміни, тільки в нього нова, в мене з рук. Допобачення...

Доречі - сьогодні рівно три роки з того часу, як я зареєструвався на нашому СУПЕРФОРУМІ !!!!!!!!!!!!!!!! :D :ay: :al:


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


Рейтинг повідомлення: +3 (відгуків: 3)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 10-вересня-2014 15:26 
Шановний знавець
Аватар користувача

Вік: 44
Повідомлення: 1675
Звідки: Ужгород
Всім привіт :hi: .
Перечитав тему про шруси зовнішні та внутрішні, зрозумів що мені потрібно міняти лівий зовнішній, так як при повороті вправо вже досить сильно скрегоче. При повороті вліво - значно менше. Скажіть чи необхідно робити заміну одночасно обох зовнішніх шрусів, чи можна замінити один?
Доречі, сьогодні замінив втулки переднього стабілізатора, ще були живі, але так як давно нічого не міняв вирішив хоть щось зробити.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 10-вересня-2014 15:39 
Генератор ідей
Аватар користувача

Вік: 45
Повідомлення: 3412
Звідки: Київ
чи можна замінити один?

Можна, проблем не буде жодних.

_________________
Мій бортовик


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 18-вересня-2014 21:23 
Шановний знавець
Аватар користувача

Вік: 44
Повідомлення: 1675
Звідки: Ужгород
Всім привіт. Є прохання, хто має фіксатори на верхню частину корпусу повітряного фільтру - прийму в дар або куплю за розумну ціну.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 22-вересня-2014 20:38 
Шановний знавець
Аватар користувача

Вік: 44
Повідомлення: 1675
Звідки: Ужгород
Всім привіт. Сьогодні ввечері, повертаючись додому, в тягнучці на колі моя Джулля потрапила в невелике ДТП.
На вулиці побачив - ззаді Ауді А6 на чешський номерах і водій з виду знайомий. Перша думка - попа бамперу. Але детально оглянувши бампер, виявив незначне пошкодження краски та одна кліпса вистрибнула. У цього хуя на Ауді - бампер цілий (стукнув номерним знаком), але досить значно повело вліво. Після коротких оглядин та консультації мого майстра - грошова винагорода і в різні боки. Його щастя, що все нормально, в мене в салоні перебували донька та моя вагітна дружина...


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 24-вересня-2014 21:00 
Шановний знавець
Аватар користувача

Вік: 44
Повідомлення: 1675
Звідки: Ужгород
зрозумів що мені потрібно міняти лівий зовнішній, так як при повороті вправо вже досить сильно скрегоче. При повороті вліво - значно менше.

Сьогодні вранці вирішив виїхати до Мукачева (50 км від Ужгорода). На відстані 35 км в ходовій захрутіло, до того досить сильно кидало кермом в боки і авто зупинилось. Після невеликих маніпуляцій, діагноз - все таки зірвало шрус (це при тому, що домовився з майстром на заміну обох шрусів на четвер-п"ятницю).
Зараз авто у майстра, додатковий огляд встановив необхідну заміну гальмівних шлангів (сильно порепані) та гальмівних колодок (передніх коліс). Добре, що це сталося коли я був без сім"Ї та у вихідний день. Друзі допомогли з буксиром авто додому, за що їм велике дякую. В принципі все, на черзі передні амартизатори.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 24-вересня-2014 22:14 
Завгар
Аватар користувача

Вік: 39
Повідомлення: 5362
Звідки: Донецкая область
хуя
о-ло-ло! Скрытое матэ! :lol:


Рейтинг повідомлення: +1 (відгуків: 1)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 25-вересня-2014 09:18 
Шановний знавець
Аватар користувача

Вік: 44
Повідомлення: 1675
Звідки: Ужгород
Никанор - це я ще не матюкався по Закарпатськи, комп точно нічого не зрозуміє ! :lol:

Добавлено спустя 11 часов 57 минут 59 секунд:
Сьогодні вранці вирішив виїхати до Мукачева (50 км від Ужгорода). На відстані 35 км в ходовій захрутіло, до того досить сильно кидало кермом в боки і авто зупинилось. Після невеликих маніпуляцій, діагноз - все таки зірвало шрус (це при тому, що домовився з майстром на заміну обох шрусів на четвер-п"ятницю).
Зараз авто у майстра, додатковий огляд встановив необхідну заміну гальмівних шлангів (сильно порепані) та гальмівних колодок (передніх коліс). Добре, що це сталося коли я був без сім"Ї та у вихідний день. Друзі допомогли з буксиром авто додому, за що їм велике дякую. В принципі все, на черзі передні амартизатори.

Нарешті забрав сьогодні свою Джуллю!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Бо за останні два дні почав потроху вивчати розклад маршруток, що дуже не звично, за останні 6 років їздив на маршрутці 10 разів.
Машинка не рипить, не скрипить, гальма - супер!


Рейтинг повідомлення: +2 (відгуків: 2)
Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 161 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія